«

»

Dub 01

Atletika – halový čtyřboj krajského kola mladších přípravek v UH 14. 3. 2018

Dne 14.3.2018 se v Uherském Hradišti konal halový čtyřboj krajského kola mladších přípravek v atletických disciplínách.
Přes 180 malých atletů soutěžilo ve skocích z místa, házelo míčkem, sprintovalo na 30 metrů a běhalo přes překážky.
Náš oddíl Orel jednota Hulín – Atleťáci úspěšně reprezentovalo 11 dětí ve čtyřech věkových kategoriích.
Nejviditelnějším z hulínských reprezentantů byl Samuel Ottomanský, který ve své kategorii získal zlatou medaili.
Avšak ani další z našich svěřenců se neztratili a v konkurenci velkých zlínských, vsetínských a uherskohradišťských klubů se celkově umístili ve vrchních částech tabulek.
Na kompletní výsledky se můžete podívat ZDE.