«

»

Kvě 15

Hulínský farní tábor – Bratřejov 11.-18. srpna 2012

Pro koho je tábor určen?

Připravujeme tábor především pro mladší děti, tzn. od druhé do osmé třídy ZŠ. Po domluvě je možné vzít i mladší nebo starší děti, než je uvedeno výše. Kapacita tábora je 24 dětí.

Kdo se o Vás bude starat a kam vlastně jedeme?

Farnost Hulín a Orel jednota Hulín pro Vás připravili tábor v Bratřejově, což je malá obec nedaleko Vizovic. Bydlet budeme jako obvykle na faře a starat se o Vás budou už zkušení vedoucí z naší farnosti a Orla.Odjezd a příjezd

Na tábor pojedeme v sobotu 11. srpna z Hulína a vrátíme se o týden později v sobotu 18. srpna. Doprava bude auty, takže prosím všechny rodiče, kteří mohou dopravit dítě na místo, aby to označily v přihlášce a případně počet dalších dětí, které mohou vzít do auta. Tábor jako vždy bude začínat mší sv. v hulínském kostele asi v 9 hod.

Termín odevzdání přihlášek

Prosíme o odevzdání přihlášek do konce května, abychom mohli případně doplnit kapacitu o děti s dalších farností.

Cena a platba tábora

Cenu tábora jsme letos stanovili na 1700 Kč,  v případě více sourozenců 1600 Kč. Platba za přihlášené děti bude probíhat do konce června.

 

Další informace čekejte zhruba na konci školního roku. Budou vám doručeny emailem nebo poštou nejpozději do 10. července 2012.

Jiří Rygál, vedoucí tábora

Kontakt a podrobnější informace

Jiří Rygál

Třebízského 167

768 24   Hulín

Tel.: 733 644 448

Email: jiri.rygal@gmail.com